شش پیشنهاد برای فضای سبز خانه

شش پیشنهاد برای داشتن فضای سبز اگر خانه شما پاسیو ندارد

 

-اینکه شما پاسیو ندارید مشکل همه کسانیست که خانه های کوجکی دارندو عملا فضای مناسبی برای داشتن گل وگیاه که اینروزا محبوب همه هستند را ندارند.شاید اولین جایی که به ذهن میرسه بالکن های کوچکیه که بسرعت به انباری های دم دستی تبدیل میشوند تا اینکه بخواهید گل وگیاهی در آن نگهداری کنید.ولی ما میخواهیم به شما پیشنهاد بدهیم که چطور در دکوراسیون خانه تان جایگاهی برای فضای سبز هم فراهم کنید.

 

گلدان هایی مناسب  پنجره ها 

-یکی از پنجره هایی که دید زیبایی را دارد انتخاب کنید.آنجا را با شلفهای متناسب طبقه بندی کنیدو سپس روی آنها را با سلیقه خودتان پر از گلدان کنید،گلدانهای کوچک تا بزرگ ومتفاوت. زیر پنجره را نگاه گنید مناسب فلاور باکس است .باغچه هایی کوچک و خانگی .اکنون شما ک لیوان قهوه ویک صندلی راک نیاز دارید تالذت یک بعدازظهر دل انگیزرا تجربه کنید.

حالا تنها چیزی که کم دارید یک لیوان قهوه و یک صندلی راک است تا از بعد از ظهر های بهاری تان لذت ببرید.

 

کاربرد شلف واستندهایی خلاقانه در دکوراسیون خانه

 

-هرگوشه از خانه یا دیوارهای آنرا با انواع شلف ها پراز گیاه و گلدان کنید.با قرار دادن چند عدد از آنها کنار هم فضای سبز دوست داشتنی را خواهید ساخت. پس شلف ها را در نظر داشته باشید.شلفهایی که قابلیت جدا شدن وانتقال به سایر نقاط خانه تان را نیز داراست.

 

 گوشه اتاق نشیمن را با درختچه تزیین کنید

درختچه های آپارتمانی برای خانه هایی که حیات خلوت وپاسیو ندارند بهترین گزینه است.در گوشه های اتاق نشیمن هم بیشترین جلوه وزیبایی را ایجاد میکنند.اینکار را انجام دهید و از نشیمن زیبایتان لذت ببرید.

 

 استفاده از گیاهان رونده در دکوراسیون داخلی

 

گیاهان پیچکی و رونده هم گزینه های مناسبی هستند که با پیچیدن دور قاب پنچره ها و دربها ورودی باغ وحیاط را در ذهنتان تداعی خواهد کرد.اگرچه این گیاهان مختص این قسمتها نیستند وشما میتوانید روی استندها که از زمین ارتفاع مناسبی دارند وسایر نقاط آپارتمان خود نیز استفاده کنید .

 

گوشه های دنج خانه مناسبترین مکان برای ایجاد فضاهای سبز 

شاید اولین جایی راکه برای سبز کردن خانه تان بایدانگشت بگذارید گوشه های دنج است .پرده ها را کنار بزنید وبه آنجا نور بتابانید،انواع گلدانها را انتخاب کنید،کوچک بزرگ ……هر گلدانی که با روحیه تان سازگار است ،در آنجا قرار دهید وصندلی تان را به  فضای دست سازتان نزدیک کنید ولذت ببرید.

 

کاربرد دیوار های سبز در دکوراسیون داخلی را فراموش نکنید

راه دیگر این است که از متخصصین دیوار سبز کمک بخواهید تا فضایی را با این تابلوی سبز یرایتان طراحی واجرا کنند. با این تصمیم دیوارهایی متفاوت ومنحصر به فرد خواهید داشت.

در این حوزه نیز میتوانید با متخصصین شرکت رزناز شیراز مشاوره ای رایگان داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
اسکرول به بالا